fbpx

Medycyna estetyczna

Chcesz poczuć się pięknie i kobieco?
Sprawimy, że na Twojej twarzy znów zagości uśmiech!

Zabiegi na twarz poprawiają jędrność i kondycję skóry, pozwalają modelować kontur twarzy i redukują przebarwienia. Większość nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry ani stosowania znieczulenia. Bywa jednak, że po wykonaniu zabiegu pojawia się obrzęk, zasinienie lub zaczerwienienie.

Efekty wykonanych zabiegów nie są permanentne – działanie wstrzykiwanych substancji ustępuje, a nici liftingujące ulegają wchłonięciu. Wiele zabiegów trzeba również wykonać w seriach, co znacznie zwiększa ich koszt. Mimo wszystko, coraz więcej osób decyduje się wykonać zabiegi estetyczne, by czuć się lepiej we własnej skórze.

Botoks

Botoks to toksyna botulinowa, która blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe i powoduje rozluźnienie mięśni. Efektem uniemożliwienia kurczenia się mięśni jest wygładzenie zmarszczek mimicznych.

Jest on stosowany do redukcji zmarszczek górnej części twarzy: poprzecznych na czole, kurzych łapek i lwich zmarszczek pojawiających się między brwiami.

Zabieg polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości toksyny botulinowej w wybrane miejsce twarzy. Przeprowadzany jest bez znieczulenia. Jego efekt utrzymuje się ok. 4 miesięcy. Niekiedy w miejscu wstrzyknięcia botoksu pojawia się niewielki siniak.

Cena zabiegu: TOKSYNA BOTULINOWA (BOTOX, AZZALURE, BOCOUTURE) **

Jedna wybrana okolica 450 zł
Dwie wybrane okolice 800 zł
BotoxLift (wszystkie okolice) 1 100 zł/promocja 900 zł
Usunięcie Bruksizmu od 800 zł
Leczenie nadpotliwości dłoni oraz pach 1200 – 1600 zł

Mezoterapia

Mezoterapia polega na wykonaniu serii nakłuć, w wyniku których preparat z odpowiednią substancją (wykorzystuje się m. in. kwas hialuronowy, witaminy: A, C, E czy wyciągi roślinne, np. z alg morskich, wąkrotki azjatyckiej, zielonej herbaty lub związki z grupy glikozaminoglukanów) jest dostarczany bezpośrednio do skóry właściwej. W ten sposób pobudzane są mechanizmy regeneracji skóry.

Zabieg przeprowadzany jest bez znieczulenia, nie ma ryzyka reakcji immunologicznej, a dla osiągnięcia rezultatów wystarczy jedna sesja. Zabieg rekomendowany jest osobom, które mają suchą, odwodnioną i zwiotczałą skórę lub drobne zmarszczki.

Cena zabiegu:

1 zabieg – 250-300 zł.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w skórze i odpowiada za jej jędrność i sprężystość. Z wiekiem jego zawartość ulega zmniejszeniu, a skóra wiotczeje. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, precyzyjnie umieszczane w skórze poprzez wstrzyknięcie, mogą uzupełnić ubytki i przywrócić jędrność.

Kwas hialuronowy może być stosowany do podniesienia opadających kącików ust, powiększenia ust i wyrównania ich kształtu, poprawienia owalu twarzy, spłaszczenia bruzd i zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie.

Przystąpienie do zabiegu nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Podawane jest miejscowe znieczulenie, a kwas hialuronowy jest wprowadzany w skórę poprzez jej ostrzykiwanie.

Cena zabiegu:

KWAS HIALURONOWY *

Ampułka 1ml 1 000 – 1 100 zł

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST *

Ampułka 0,55ml 700 zł
Ampułka 1ml 1 000 – 1 100 zł

Efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez wiele miesięcy. Zalecane jest nieprzyjmowanie wcześniej aspiryny, która może doprowadzić do powstania siniaków.

Umów się na wizytę


    Wszelkie rezerwacje muszą być dokonane minimum 48h wcześniej.
    W nagłych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny: 71.373-58-99