Wybielanie

Piękny, zdrowy i śnieżnobiały uśmiech?

Zapewne każdy z nas chciałby mieć piękny, olśniewająco biały uśmiech, ale wiele czynników powoduje, że nasze zęby żółkną, są pokryte nieestetycznym osadem lub ulegają przebarwieniom. Każdy z nas ma inny kolor oczu czy włosów i podobnie jest z zębami. Niektóre zęby mają naturalnie żółte zabarwienie, inne ulegają przebarwieniu z wiekiem lub pod wpływem różnych czynników:

Naturalny proces starzenia się

Używanie tytoniu (palenie lub żucie), picie kawy, herbaty, coli lub czerwonego wina, a także spożywanie pokarmów zawierających barwniki, takich jak wiśnie czy jagody

Nagromadzenie osadów płytki bakteryjnej i kamienia nazębnego

Przyjmowanie zbyt dużych ilości fluoru

Przyjmowanie antybiotyków (tetracykliny) w okresie dzieciństwa

Uraz zębów, który może być przyczyną brązowego, szarego lub czarnego koloru. W naszej kulturze przyjęło się, że najlepiej wyglądającym kolorem zębów jest biały, dlatego jest wiele powodów wybielania:

Poprawa pewności siebie i poczucia własnej wartości dzięki posiadaniu wspaniałego uśmiechu

Odmłodzenie własnego wyglądu

Szczególna okazja, na przykład ślub, rozmowa kwalifikacyjna lub zjazd klasowy

Wywieranie pozytywnego wrażenia w kontaktach z nowo poznanymi osobami

Zwykłe odwrócenie długoletniego procesu codziennego przebarwiania się i żółknięcia zębów

Liczne badania prowadzone od ponad dziesięciu lat pokazują, że metody wybielania czy rozjaśniania zębów są zarówno bezpieczne, jak i skuteczne. Szerokie badania kliniczne oraz laboratoryjne pokazały, że wiele obecnych na rynku preparatów służących wybielaniu nie ma negatywnych skutków. Warto jednak pamiętać, aby przestrzegać wszelkich wskazówek i konsultować stosowane preparaty ze specjalistami z zakresu stomatologii.

Wybielanie zębów metodą beyond whitening:

Teraz w naszym gabinecie możecie Państwo skorzystać z wybielania zębów z zastosowaniem amerykańskiej lampy BEYOND – Whitening Akcelerator

Możecie mieć piękne i białe zęby w zaledwie 60 minut !!!

Etapy wybielania zębów czyli co robimy krok po kroku:

Umów się telefonicznie na bezpłatną wstępną konsultację.

Podczas konsultacji lekarz przeprowadzi przegląd jamy ustnej i poinformuje Cię o ewentualnych zabiegach poprzedzających wybielanie oraz o przebiegu samego wybielania.

Zabieg wybielania trwa około jedną godzinę i polega na trzykrotnym (po 15 minut) nałożeniu specjalnego żelu na zęby oraz naświetleniu go lampą Beyond.

Po opuszczeniu gabinetu możesz się bez wstydu szeroko uśmiechać! Efekt wybielenia zębów jest natychmiastowy. Skala wybielenia jest zależna od indywidualnych czynników fizjologicznych

Plomby w zębach się nie wybielają, wypełnienia znajdujące się w widocznych miejscach trzeba wymienić na jaśniejsze.

Efekt wybielenia utrzymuje się w zależności od indywidualnych czynników fizjologicznych, diety i higieny jamy ustnej od kilku miesięcy do kilku lat.

Umów się na wizytę* - Pole obowiązkowe

Wszelkie rezerwacje muszą być dokonane minimum 48h wcześniej.
W nagłych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny: 71.373-58-99